Lööb pesapalli õlari õlal

Pesapalli potidamisel asetatakse teie õlaliigesele märkimisväärne stress. Kui teie pitching stiil ei ole tõhus, siis pigi regulaarselt kogu aasta jooksul või teil on lihaste tasakaalustamatust ümber õla liiges, siis võite hakata kuulda ja tunda pop oma õlal. Kui see juhtub, peate teadma võimalikud põhjused ja õige ravi, et saaksite alustada vigastuse taastamist.

Õngerakendus, mis põhjustab ägedat ja tugevat valu, võib põhjustada õla ümber kõhre pisarad või üks rotaatorliigese lihase pisar – nelja lihase rühma, mis toetavad õlaliigese külge. Õngerakk, millele on lisatud vähe valu või ebamugavust ja mis järk-järgult tõuseb, on tõenäoliselt tingitud õlgade lihaste ja struktuuride ebastabiilsusest. Õlaosa on palli- ja pistikliides ning sellel on vähe tugistruktuuride suunas, mis tähendab, et kui te seda ei tugevdata, on oht, et see muutub ebastabiilseks ja põhjustab vigastusi.

Niipea, kui tunnete hüppamist või valutamist, lõpetage oma tegevuste pitching või ülakeha. Puhasta õla ja rakendage jääjäätmeid kolm kuni neli korda päevas, 20 minutit korraga. Kui valu langeb, peaksite saama hakata mõningaid kergeid harjutusi tegema, et suurendada verevoolu ja saada liigeste liikumine uuesti. Kui valu pole 72 tunni pärast parem, pidage nõu arsti või füsioterapeudiga.

Õlipiirkonna tugevam toetus tähendab seda, et teil on vähem tõenäosus seda uuesti vigastada. Tehke kaks nädalat iga nädala ülemise keha tugevuse treenimiseks. Tehke harjutusi, nagu lõugasid, ridu, tõukejõusid, meditsiinipalli viskaid ja dumbbellpressi, vältides samal ajal harjutusi, mis asetavad õlg haavatavas asendis, näiteks pingutuspressid, püsti ridad ja olümpiavõllid. Tõstke koos täiusliku tehnikaga ja kui te pole kindel mis tahes harjutuse üle, küsige kogenud treenerilt või treenerilt teid aidata.

Kui te tunnete õlavalu või tulekahju tekkimist tulevikus, siis vältige mõne päeva paaritamist, kuni valu kahaneb. Eesmärk on muuta oma õlad tugevamaks ja mobiilsemaks pikemas perspektiivis kehakaalu treenimisega. Võib-olla soovite oma pitsingu tehnikat uuesti hinnata, kuna halb tehnik võib sageli panna liigesed ja lihased pingelistesse positsioonidesse, mis võivad põhjustada vigastusi.

Põhjused

Vahetu tegevus ja rehabilitatsioon

Tugevdamine

Tulevased juhendid