Papaia ensüümi tableti kõrvaltoimed

Papaia ensümaatiline tablett võib aidata teil toitu efektiivsemalt seedida, eriti kui teil on maoärritusi, nagu seedehäired, iiveldus ja kõrvetised. Drugs.com väidab samuti, et papaiinist tuntud papaiinide derivaat aitab vabaneda teie kehas parasiitidest, mis võivad teie soolestikus elada. Papaia ensüümi tabletid võivad aidata teil seedetrakti toidud raskesti valgud, Drugs.com aruanded. Ensüümi piiratud kliiniliste uuringute tõttu otsige oma arsti nõu enne selle täienduse saamist.

Aeglustunud kesknärvisüsteemi vastused

Pärast papaia ensüümi tarbimist võivad tekkida aeglustunud kesknärvisüsteemi reaktsioonid, näidatud on Drugs.com. Aegunud kesknärvisüsteemi reaktsioonid võivad takistada teie võimet reageerida välismaailmale või olukorrale aeglustatud mõtteprotsesside tõttu. Kui see juhtub, lõpetage papaia ensüümi võtmine. Konsulteerige arstiga oma kõrvaltoime kohta täiskasvanule.

Raske gastriit

Drugs.com märgib, et papaia ensüümide kasutamise kõrvaltoime võib esineda tõsise gastriidi korral. Seedetrakti vooder võib muutuda ärritunud ja põletikuliseks, põhjustades maoärritust maos. Kui teil tekib raske gastriit, tunnete ennast kõige tõenäolisemalt iiveldust ja tõenäoliselt oksendavat. Selle kõrvaltoime saamiseks vajate ravi oma arstiga ja peate lõpetama papaia ensüümi võtmise.

Söögitoru perforatsioon

Drug.com näitab, et söögitoru perforatsioon võib esineda papaia ensüümi kasutamise tõsise kõrvalmõjuna. Söögitoru perforatsioon võib juhtuda ensüümi potentsiaalse põletiku tõttu. Söögitoru võib põletik, põhjustades ärritust. See kõrvaltoime nõuab viivitamatut arstiabi ja operatsiooni selle eluohtliku olemuse tõttu. Kui teil tekib söögitoru valu, vere ja limaskesta köha või tunnete end ühekordselt kõri, peate ravimit lõpetama.

Aeglustunud südame löögisagedus

Selle ensüümipreparaadi kasutamisel võib tekkida südame löögisageduse ajutine nimega bradükardia. See kõrvaltoime klassifitseeritakse ka tõsisteks ja peate viivitamatult reisi hädaabi- ruumi saatma. Te võite tunda väsinud, väsinud ja loid, ja võite tunda segaduses aju hapniku vähenemise tõttu. Papaia ensüümil on potentsiaalselt mürgine toime, mis võib teie kehal aeglustada reaktsiooni.

Paralüüs

Papaia ensüümi allaneelamise tagajärjel võib paralüüs tekkida. Paralüüsi põhjused on meditsiinilises uuringus endiselt ebaselged. Papaiia ensüümi võimalikud toksilised mõjud ja selle tuntud võime vähendada kesknärvisüsteemi funktsiooni võivad põhjustada selle tõsise ja tõsise kõrvalmõju. Lihaste ja aju aktiivsuse aeglustumine kehas võib põhjustada paralüüsi kõrvaltoime. Kui tekib mis tahes vormis halvatus, pöörduge kohe arsti poole.