Neutroonse heliopleksi päikeseprillide läbivaatamine

Päikesekaitsetoodete valimisel ütlevad tarbijauuringute eksperdid, et on oluline valida toode, mis kaitseb UVB ja UVA kiirte eest. Viva Womani veebisaidi eksperdid kinnitavad, et Neutrogena Helioplex sisaldab nii avobensooni kui ka oksübensoni, kaks päikesekaitsetoodet, mis on kahjulike kiirte blokeerimisel väga tõhusad.

Heliopleks

Neutrogena Helioplexi toodete efektiivsust vastavalt Viva Womanile kinnitavad FDA ja sõltumatud laborid. Need näitavad, et päikesekaitsekreem on suurepärane UVA raku kaitse vorm. Koostisainete kombinatsioon tagab kaitse ja vajaliku stabiilsuse, et see kauem kehtiks.

Kaalutlused

Kuigi Neutrogena Helioplexi tooted annavad tõhusat laia spektrilist kaitset UVA ja UVB kiirte eest, peetakse nende toimeaineid päikesekaitset ja mitte päikesekaitset (nagu ka titaandioksiidi ja tsinkoksiidi). See tähendab, et enne päikesse sisenemist tuleb toodet kasutada, et anda piisav aeg imendumiseks ja efektiivsuseks. Performance Leaderi veebisait märgib, et tooted ei ole efektiivsed olemasolevate päikesekahjustuste, nagu pruunid laigud ja kortsud, paranemiseks.

Identifitseerimine

Neutrogena tootevalik, mis sisaldab Helioplexi kombinatsiooni UVA ja UVB kaitset, sisaldab: Neutrogena UltraSheer Dry-Touch päikesekaitsevahendit, Neutrogena Fresh Cooling Body Mist Sunblock ja Neutrogena Age Shield päikesekaitsevahendit. Mitte kõik tooted ei sisalda sama SPF-numbrit, seetõttu konsulteerige tootega korduvkasutuse juhiste jaoks.