Parimad jalatsid talveks

Talvel käimine on suurepärane viis treeningu saamiseks ja soojendamiseks samal ajal. Kuid talvel on vaja paremat haarduvat soojemat jalatseid kui tavapäraseid jalakäijaid. Kui otsite talve jalatsiteid, otsige jalgsi-boot stiili, mis pakub täiendavat soojust. Suurem probleem talvel ilmaga kõndides ei ole alati lumi. Otsige kergekaelset matkajalatsi, millel on madal hüppenurk või keskkõrguse pahkluu, mis on veekindlad või vähemalt veekindlad, nii et kui te satute silmalaugudesse, siis ei jõua te lõpuks pesu täis. Paks, kuid mitte rasked õlid, mis tagavad hea veojõu, hoiavad teid ohutuks külmade külgede eest. Siiski, kui vajate rohkem kaitset, uurige jalgade kostüüme, et kaitsta oma jalgu lumest ja niiskusest ning küünlaid, et hoida sind libastumiseks jääl.

Tavalised lõksud

Ärge unustage tuua talve jalatsite proovimisel samale paksusele ja stiilile sokke, mida kannate talvel teiega. Kui arvate, et mõnikord kandad kaks paari sokke, siis tooge need mõlemad. See on kohutav tunne, et panna oma uued jalakäijad ainult selleks, et leida, et neid pole võimalik korralikult pitsida, sest teil on liiga palju kihte allpool; Ärge ostke liiga palju soojusenergiaga jalatsit või jalatseid. Kuna te kasutate neid palju jalutama, hoiate oma jalad ilmselt aktiivseks. Parem on saada hele põlves kergemaid saapaid ja kandma väga sooja villa või polaarseid fliisist sokke, mitte aga suuri isolatsioonimaterjale ja ainult õhukesi sokki. Kui teie valitud kingad pole veekindlad, pitseerige need Enne kui sõidate oma talve jalutuskäikudelt välja.

Kust osta

Talvised jalanõud või saapad saab osta spordikaupade kauplustes, väljas seikluskauplustes ja veebis. Walking Companyil on oma veebisaidil mitmeid erinevaid kingi, mis sobivad talviseks kõnnimiseks, nagu ka Zappos.com. Kuigi te ei saa veebis online ostes oma kingi proovida, on enamik võrgupood, näiteks Zappos, maksab Kui sa pead tagastama need mõne teise suuruse või stiili jaoks.

Kulud

Naiste kingad Treksta Kobra 530 GTX Trail Running Shoe ja naiste Treksta Kobra kingad on kummipaelaga “Hypergrip”, mis on mõeldud lumemahu ja jää kaitse parandamiseks, samuti veekindel Gore-Tex membraan jalgade kaitseks veest, 149 $ eest. North Face pakub mitut veekindlat talvekatset, mis sobib talvel vahemikus $ 80 kuni $ 115. Muud talvejalatsite jalatsid on spordikaupade kauplustes vahemikus $ 50- $ 150.