Parim kehalise rasva kaotamiseks naiste treeningutreening

Kehakaalu kaotamise korral on võti põletada rohkem kaloreid kui te tarbite – ja seda saab teha kahel viisil. Üks võimalus on vähendada kaloreid, mida te sööte, ja teine ​​on põletada kaloreid läbi treeningu. Säilitades õige dieedi aitab teil raseerida üleliia kalorid oma dieeti, keha muutub tunduvalt kiiremini koos nõuetekohase kasutamise rutiin lisada ka. Jõudke jõusaali mitu korda nädalas, kasutades selleks sobivat raviskeemi, mis ühendab nii südame harjutusi kui ka tugevuskõnesid soovimatu keharasva põletamiseks.

Üks parimaid viise kaloreid ära visata on kardiovaskulaarse treeningu abil. Südame treening põhjustab teie südame löögisageduse tõusu, mis tõstab teie südame pumbamist, higistamist ja kalorite põletamist. Jälgimislaud, elliptiline, statsionaarne jalgratas ja trepp sammul on kõik jõusaalis parimad kardiovarustusseadmed. Neid südameautomaate peetakse ka parimateks, sest need võimaldavad teil muuta oma kiirust ja oma vastupanu treeningu ajal, hoides oma kehast väljakutseid. Tehke südame harjutusi kolm kuni neli korda nädalas 30 kuni 45 minutit, et põletada kaloreid ja vabastada keha rasva.

Kuigi südame harjutus treeningu ajal põleb rohkem kaloreid kui kaalude tõstmine, aitab lihasmassi ülesehitamine pikemas perspektiivis põletada rohkem kaloreid. Lean lihas põhjustab teie keha põletada kaloreid kõrgema kiirusega, isegi kui te ei harjutanud. Tugevus rongib kolm korda nädalas, koos madalama ja ülemise keha harjutustega lihase ehitamiseks. Naiste sihtmärgid on tavaliselt õlad ja relvad ning jalad ja tagakülg. Et töötada oma relvade harjutusi nagu õlg vajutage, biceps curl ja triceps pikendamine. Kui tegemist on toonides oma alakeha ja ehitades oma gluteid, ärge vaadake kaugemale kui kükitama ja lõksuma harjutusi.

Suure intensiivsusega intervalltreening või HIIT hõlmab lühikesi, kuid intensiivseid tegevusi, millele järgneb vähem intensiivne tegevus. HIITi harjutus võib tulla mitmesugusel kujul, kuid enamasti toimub südame-veresoonkonna masin, näiteks jooksulint. HIIT-i tavapärase näitena oleks kiire minutamiseks üks hetk ja seejärel jalgsi või kõndida kahe minutiga. Need intervallid sooritatakse kindlaksmääratud arvu aegu, mille treenimine kestab tavaliselt 30 minutit. HIIT treeningud peaksid olema intensiivsed, nii et kõige paremini suudaksite töötada teie intervallide hulga võrra. Alustage viie intervalliga ja kui teie sobivus paraneb, suurendage nii intervallide arvu kui ka kiirust, millega saate käivitada ja taastada.

Ringkonnakoolitus on jõutreeningu ja südame harjutuste kombinatsioon, mis võimaldab teil saada kasu mõlemast treeningust. Treening hõlmab iga lihasrühma jaoks erinevaid jõutreeninguid ja liigute kiiresti ühest treeningust teise, mis hoiab teie südame löögisageduse tõusu ja kalorite põletamist. Selle asemel, et pärast intensiivsuse treeningu tsüklit puhata, võite teha ka südame harjutusi, näiteks hüpates ja hüppenööre, et tõsta kogu kalorite põletust.

Higi see välja südameautomaatidel

Pump mõni raud

Põlemiskalorid HIITiga

Tugevuse ja südame kombineerimine treeningutega