Nike vs reebok vs adidas

Kinga ja spordirõivaste turul domineerivad kolm suurt ettevõtet. Nike, Reebok ja Adidas pakuvad sportlikku spordirõivastust, mis on mõeldud sportlaste jõudluse parandamiseks kõigis suuremates spordialades. Ettevõtted ründavad igal aastal tarbijate ja turuosa ning kulutavad miljonitele teadus- ja arendustegevusele, et oma tooteid paremaks muuta.

Nike, Reebok ja Adidas pakuvad sportlikku rõivat professionaalseks kergejõustikuks. Kõik kolm ettevõtet osalevad professionaalsete korvpallurite teenindamiseks kingavõistlustel, mis pakuvad müügivõimalust ja kokkupuudet tohutute vaatajaskondadega. Korvpalli kingad moodustavad märkimisväärse osa turuosast ja nende ettevõtted ei maksa kulusid, et allkirjastada uusim ja suurim korvpalli täht. Ettevõtted pakuvad ka jalgpalli ja pesapalli mängijaid koos varustuse ja Nike ja Adidas kasvava golfiväljakuga.

Nike on rahvusvaheliselt tunnustatud kui juhtiv uuenduslike jalatsite ja jõudlust parandavate rõivaste tootja. Nike asutaja ja tegevjuht Phil Knight on eriti toetanud oma alma materi Oregoni ülikoolis. Knights and Nike on algatanud mitmeid filantroopseid algatusi Oregoni üliõpilasportlaste teenuste, seadmete ja rõivaste parandamiseks. See omakorda on andnud Nikeile veelgi suurema nähtavuse ja kokkupuute kõrgete sportlaste seas. Oregoni varustus on tipptasemel ja selle sportlikud võistkonnad kasutavad pidevalt trendi määramise kujundusi ja funktsioone.

Adidasi on pikka aega peetud rahvusvahelise kaubamärgiga, kuid USA on teinud märkimisväärseid edusamme. Nende golfivarude divisjon on oma pakkumisi suurendanud ning nüüd toodab paljudes turismitööstustes rõivaid, kingi ja lisavarustust. See on näinud amatöör-mängust suurepärast trikk-alla-efekti. Adidas on ka ettevõtte rõivaste mängimiseks ja reklaamimiseks sõlminud olulisi kinnituslepinguid paljude Ameerika Ühendriikide kolleegiumidega, sealhulgas Michigani ülikooliga ja Notre Dame’i ülikooliga.

Reebok on eri aegadel võitnud, Nike ja Adidas hakkasid end eristama, kuid ettevõte on teinud jõupingutusi, keskendudes oma professionaalsetele korvpalli-, jalgpalli- ja hokikevarustusele. Reeboki jäähokil on mitmeid uuendusi, mis toetavad oma kasutuse määra riiklikul hokiliiglil ja väiksematel liidriks, samas kui Reeboki jalgpall on sarnase tõusuga. NBA pöördub enamuse hulgimüüjate tarbijate poole, ja Reebok on sellel alal teinud jõudu, kusjuures mitmed kingad kinnitavad tipptasemel mängijaid.

Pro tase

Nike

Adidas

Reebok