Toitumisalane teave costco hotdogs

Toidukauba Costco toidupoedis on odav, kuid enamik neist pole tervislik ja peaks olema midagi, mida sööd ainult aeg-ajalt. Vastavalt Harvardi rahvatervise õppekoolile ja CBS News HealthWatchi 2010. aasta mais avaldatud teated kuumad kotid kujutavad endast teatud terviseriske, kuna need on tugevalt töödeldud, suurendades teie südamehaiguste riski 42% ja diabeedi puhul 19% võrra. Costco hot Koer ravib nüüd ja siis on hea viis nautida seda, ohustamata oma tervist.

Suure rasvasisaldusega toit, eriti trans ja küllastunud rasv, suurendab teie südamehaiguste tekke riski ja 2000-kalorist toit peaks saama kuni 78 grammi rasva päevas, kusjuures küllastunud rasvade piirnorm on ainult 16 kuni 22 grammi ja Nii vähe kui võimalik trans-rasva. Costco “Kirklandi allkirja kuubik” sisaldab 33 grammi rasva, millest 12 grammi on küllastunud ja 2 grammi transrasvu. Sinai koertel on 30 grammi rasva 11 grammi küllastunud rasvaga ja 4 grammi trans-rasva. Heebrea rahvuslik kuhja koer sisaldab 34 grammi rasva, millest 15 grammi on küllastunud ja 1,5 grammi trans-rasva.

Suure kalorsusega toiduga regulaarselt söömine ilma nende kalorite põletamiseta kehalise kasvu toeta. Ülekaalulisus või rasvumine suurendab südamehaiguste, diabeedi ja depressiooni ohtu. Costco’s Kirklandi allkirjaga kuubik koer sisaldab 570 kalorit, Sinai koertekott sisaldab 540 kalorit ja Heebrea rahvuslik kuuti koer sisaldab 550 kalorit.

Suure hulga naatriumisisaldusega dieet suurendab teie vererõhu riski, mis omakorda aitab kaasa südamehaiguste tekkele. Soolase tarbimise soovitused on vahemikus 1500 kuni 2300 milligrammi või vähem. Costco kuumad koerad on kõrge naatriumisisaldusega. Kirklandi allkirjaga kuubik on 1750 milligrammi naatriumi, Sinai koertel on 1730 milligrammi ja Heebrea rahvuslikul kuubikul on 1630 milligrammi.

Valk on toitaine, mis toetab tervet nahka, juukseid, naelu, rakke ja lihaseid. Eesmärk on saada 10-35 protsenti oma igapäevasest kalorist valku, mis võrdub 50 kuni 175 grammiga iga päev 2000-kalorise toiduga. Siiski, kuigi Costco kuubikud sisaldavad head proteiinisisaldust, on parem teie tervisele valida võimaluse korral tainvalk. Kirklandi allkirjaga kuubikel on 24 grammi valku ja nii Sinai kui heebrea rahvuslikel kuubikadel on 20 grammi.

Liha on hea raua allikas, toitaine, mis kannab hapnikku läbi kogu oma vere kogu keha. Kuid madala rasvasisaldusega ja madala kalorsusega lihatükkide rauasisalduse tasakaalustamine on igapäevase soovituse saavutamiseks parem viis. Kõik Costco toidukorras pakutavad kolm kuubikute kaubamärki sisaldavad 25 protsenti teie raua igapäevast vajadusest.

Rasva

Kaloreid

Naatrium

Valk

Raud