Õhuke ja kõhulahtisus

Vastavalt CNN-ile on Slimfast raputamine aidanud inimestel kaalust alla võtta alates 1977. aastast. Kuigi toidukordade asendamise dieedid on näidanud, et need on kasulikud neile, kes püüavad kaalust alla võtta, võib mõnedel dieeditel olla raske taluda Slimfast joogi piima ja suhkru asendaja sisalduse tõttu, mis võib põhjustada kõhulahtisust. Enne kaalulanguse programmi alustamist rääkige oma arstiga.

Sisaldab piima

Kui teil tekib kõhulahtisus pärast Slimfasti joomist, võib see olla tingitud piimast. Dieetjookide peamine koostisosa on rasvavaba piim. Mõnedel inimestel on raske piima laktoosisisaldusega süsivesikuid seedida, sest nende kehad ei tooda piisavalt laktaasi ensüümi, mis on vajalik selle seedimiseks. Seda seisundit nimetatakse laktoosi talumatuseks. Puhitus, kõhulahtisus ja gaas on laktoositalumatuse üldised sümptomid, mida arst võib diagnoosida.

Suhkru asendajad ja kõhulahtisus

Kalorite kontrollimiseks aitab Slimfast kahte suhkruasendajat: sukraloosi ja atsesulfaami kaaliumit. Kuigi enamikul inimestel pole selliseid magusaineid talutav, võivad mõned neist põhjustada kõhulahtisust, gaasi ja puhitus, Columbia Healthi andmetel. Suhkruasendajate seedetrakti kõrvalsaadused võivad istuda teie käärsooles, mis käivitab teie käärsoole, et jäätmeid veega lahjendada ja põhjustada kõhulahtisust.

Toiduohutus ja Slimfast

Kui teie Slimfast-ga seotud kõhulahtisus oli üksikjuhtum, võib see olla tingitud bakterite saastumisest. Vastavalt U.S. toidu- ja ravimiameti andmetele võeti Slimfast’i tegijad Unilever 2009. aastal vabatahtlikult meelde Slimfast’i valmisolekut turult, mis on tingitud mikroorganismi Bacillus cereus saastumisest. Kuigi mikroorganism ei pruugi põhjustada tõsiseid terviseprobleeme, võib see põhjustada kõhulahtisust ja mõnel juhul iiveldust ja oksendamist.

Alternatiivid Slimfastile

Slimfast aitab säästa kaalu, vähendades kalorite koguhulka. Kui Slimfast’i juua põhjustab kõhulahtisust, võiksite kaaluda alternatiivset kehakaalu langetamise kava. Nende jaoks, kellel on raskusi Slimfast koostisainete talumisega, võib lihtsa lahendusega olla toidukorra asendamine, mis ei sisalda laktoosi ega suhkruasendajaid. Või võite proovida tervislikku ja tasakaalustatud kalorikohast dieeti, mis õpetab teile, kuidas süüa tõelisi toite, et kaalust alla võtta ja tervislikku kehakaalu säilitada.