Süsivesiku keskmine päevane tarbimine lõunaranniku dieedil

South Beach Diet ei piira süsivesikuid teatud grammide arvuga päevas, nagu mõned muud dieedi plaanid teevad, kuid teie süsivesikuid sisaldava toiduse protsent on tavaliselt madalam kui 45-65 protsenti päevasest kaloritest, mida soovitab Haiguste tõrje ja ennetamise keskused, mille toit 2000 kalorit päevas on umbes 225 kuni 325 g süsivesikuid.

Arthur Agatstoni poolt loodud kaubanduslik toitumisplaan South Beach Diet sisaldab kolmefaasilist järkjärgulist komplekti, mis algab paljudest süsivesikutest piiramisega ja toiduga aeglaselt taaskehtestamisega, kui jõuate toidu kaudu. Kuigi toitumine piirab süsivesikuid, ei peeta seda õigeks vähese süsinikuarvuga dieediks, vaid modifitseeritud vähese süsinikuarvuga dieediks, sest enamiku toitude puhul hoitakse süsivesikuid rohkem kui 20 protsenti päevasest kaloritest või umbes 100 g süsivesikuid Päevas keegi 2000-kalorise toiduga.

Lõuna-ranniku dieedi esimene faas on kõigi faaside kõige piiravam süsivesikute tarbimine. Esimesel faasis tarbib vähemalt umbes 10 protsenti oma päevasest kaloritest süsivesikute kujul või umbes 50 grammi süsivesikuid päevas, kui keegi tarbib 2000 kalorit päevas. Seda piirangut ei rakendata ja süsivesikute loendamist ei nõuta, kuid piirangud selle kohta, millist tüüpi süsivesikuid saate süüa, ja retseptidesse ja menüüsoovitustesse pakutav rõhk valguallikatele ja rasvadele tõusevad liiga suurel määral sellest piirist ebaoluliseks.

South Beachi dieedi teise faasi jooksul tõuseb süsivesikute tarbimine umbes 27 protsendini teie päevasest kalorikogusest või umbes 135 grammi süsivesikuid päevas, kui teil on 2000 kalorsusega toit. See tõus on tingitud tervislike süsivesikute toomiseks toidule, nagu pruun riis, teravilja leib, terved nisupasta, maguskartul, herned ja mõned puuviljad. Nagu esimeses faasis, ei esine teise faasi jooksul süsivesikute loendamist, seega võib süsivesikute osakaal toidus teie päevas erineda.

Lõuna-Randade dieedi 3. faas, hooldusetapp, mida kavatsete järgida oma ülejäänud elule, sisaldab tavaliselt toitu, milles on umbes 28 protsenti igapäevasest kalorikogusest süsivesikuid, umbes 140 g süsivesikuid 2000-kalorikal Dieet. Kuna toitumise kolmas faas ei piira mingeid toiduaineid, võib see piirmäär olla väga erinev. Kuid selles faasis suures koguses süsivesikute tarbimine võib põhjustada kaotatud kehakaalu kauem toitumise piiravatel etappidel.

Dieedi põhitõed

Esimese faasi süsivesiku tarbimine

Kahe faasi süsivesiku tarbimine

Kolmas faas Carb tarbimine