Väljas ideed rühma sobivuseks

Scranton Times Tribune teatab, et tüüpiline Ameerika kulutab 90 protsenti oma elust siseruumides – harjumus, mis kaldub korrastama istuv käitumist. Sageli lihtsalt kulutab aega väljaspool tulemusi kõrgema aktiivsusega. Näiteks lastel on kaks korda nii aktiivne väljastpoolt kui seespool ja enamik inimesi teatab kõrgemate aktiivsuste tasemest soojematel kuudel. Väljaspool kulutatav aeg parandab ka kontsentratsiooni, paranemist, hingamist ja vaimset heaolu. Mõned tegevussuundade ideed aitavad teil nautida kolmandate isikute kasutamist.

Meeskonna loomise harjutused

Koolid, laagrid ja ettevõtted kasutavad meeskonnatöö harjutusi, et ehitada lahkesti, suurendada koostööd ja parandada probleemide lahendamise oskusi. Paljud meeskonnatöö mängud rõhutavad füüsilisi oskusi, nagu ronimine, viskamine, hüpped ja jooksmine. Rühma sobivusprogrammi jaoks valige mängud, mis vajavad pikka aega aeroobset tegevust või suunata teatud lihaseid. Näideteks on näiteks hüppeliinid, ronimisseina väljakutsed, märgendite variatsioonid ja tasakaalustamine. Meeskonnatööga mängud, kuna nad nõuavad vaimset ja füüsilist pingutust, võivad aidata mõnedel osalejatel ka huvi treeningprogrammi vastu.

Seiklusväljakud

Tehke grupi sobivust põnevaks, planeerides aktiivset väljas seiklust. See võib olla Whitewater kayaking klass, kanuu ja kayak ekspeditsioon, mägi või teedel jalgrattaga ekskursioon, väljas rock climbing õppetunnid või väljakutseid matkata. Kui aitate hõlbustada pikaajalist rühma sobivuse programmi, võite neid seiklusi kasutada aktiivse tasu eest, mis tugevdab terviseprobleeme. Pöörduvad väljapääsud, mis on füüsiliselt rasked, võivad ka osata osalejatele, kui palju nende jõupingutusi tasub.

Circuit treeningud

Kasutage välklambi treeningu loomiseks parki, välja või muud sobivat ruumi. Keskenduge terve keha konditsioneerimisele või looma mitmesuguseid treeninguid, mis vaheldumisi aitavad saavutada tugevust, vastupidavust, tasakaalu, paindlikkust, agilityi, sportlikke oskusi või konkreetseid kehapiirkondi. Circuit treeningud võimaldavad rühma liikmetel jätkata oma oskuste taset, mis võib aidata kõigil huvilistel hoida. Sellise väljaõppe toomine tagab sihipärase fookuse, ilma et hamster-on-a-wheel tunneks mõnedel inimestel jõusaali sees. Siiski peate oma valitud kohas loovalt kasutama mänguväljaku seadmeid, aiaid, astmeid ja muid olemasolevaid funktsioone. Mõelge parkidele, millel on mööda teed paigaldatud seadmete jaamad või pakkige kergeid seadmeid, näiteks vastupanujälgi, pallid, köis ja väikesed koonused.

Traditsiooniline sport

Proovige kasutada traditsioonilisi spordialasid, nagu korvpall, pehmepall, jalgpall või lõppeesmärk Frisbee, et pakkuda vähem struktureeritud rühma sobivust. Siin on kasu, et harjutus tundub rohkem nagu mäng. Tagurpidi võib mängijaid võistelda rohkem andekamatele sportlastele ja takistada nõrgematel mängijatel treeningut. Teise võimalusena võite ka nende spordialadega laenata harjutusi, et luua sihipärasem treening, mis on samuti lõbus.