Kehv asend ja peavalu

Järgmine peavalu tekkimisel kontrollige oma kehahoia. Kehv positsioon põhjustab lihase pinget, muutub teie hingamisstruktuuris ja põhjustab hulga probleeme, sealhulgas peavalu. Ilma teadvuseta ja positiivsete sammude astumiseks, et oma postuuri tagasi saada, võib kaela valu ja juhuslik peavalu kergesti krooniliseks muutuda.

Identifitseerimine

Kehv asend tagab raskusjõu vastu lihaste kontrolli. Lisaks sellele, et jäsemete säilitamisel tähtis on hamstrike ja suurte jäsemete lihased, on seisund, mida nimetatakse “eesmise peade tõlkena” või “ettepoole suunatud poos,” ka teie ülemisest selja ja kaela lihased. Dr. Adalbert I. Kapandji, ortopeediliste kirurgide ja arvukate õpikute, nagu “Jointsi füsioloogia” autor, autorid märgivad, et hoides oma püsti püsti, peavad need lihased töötama nii, nagu oleksid nad iga 10 tolli naelu iga naelaga Pea liigub edasi. Lisatud tüvi avaldab survet kaela närvidele ja hoiab ülemisi selja ja kaela lihaseid konstantses kokkutõmbumisasjas, põhjustades peavalu.

Tüübid

Halb kehahoia põhjustatud peavalud võivad hõlmata pinget ja kaelaga seotud peavalu. Peavalud on kõige sagedasemad peavalu tüüpi peavalud, mis on põhjustatud lihaste pingetest kaela ja / või peanaha tagant; kõhuga seotud peavalud on rohkem närviga seotud ja esinevad, kui stress põhjustab ketaste pinget või põletikku; Tahvel liigesed kaela keskel ja ülemises osas. Kaelaga seotud peavalud võivad esineda ka põletiku tulemusena liigestes, kus teie kolju ja kaela kokku puutuvad.

Tegurid

Faktorid, mis aitavad kaasa kehva seisundi ja kehahooldusega seotud peavalude hulka, on kehv lihaste toon, rasvumine, stress, rasedus ja kõrgsurvepüksid. Isiklikud harjumused ja keskkonnaprobleemid võivad samuti kaasa aidata. Nende tegurite hulka kuuluvad valesti paigaldatud arvuti tööjaam, raskete seljakottide kandmine, liiga madalate või liiga kõrgete vasturääkivate tööde tegemine ja isegi lapse või väikese lapse hoidmine ja kandmine.

Sümptomid

Sellega kaasnevad sümptomid, mis võivad põhjustada pinget ja kaela põhjustatud peavalu, aitavad teil eristada seda tüüpi, millest te kannatate. Pingetavate peavalude sümptomiteks on kerge kuni mõõdukas valu, tavaliselt pea- või kaela mõlemal küljel. Seevastu on kaelaga seotud peavalud tavaliselt pea või kaela ühel küljel. Kaelaga seotud peavaludega seotud valu võib olla raske.

Tagajärjed

Kehv kehahoia võib põhjustada rohkem kui lihtsalt juhuslikku pinget või kaelaga seotud peavalu. Need peavalud võivad muutuda kroonilisteks ja tekitada täiendavaid probleeme. Krooniline igapäevane peavalu võib olla vähemalt üks kuu ja vähemalt kolm kuud järjest vähemalt 15 päeva kuus. Riski tegurid hõlmavad pikaajalist kehalist seisundit ja valu ravimite liigset kasutamist. Võttes liiga palju valuvaigisti peavalu raviks võib olla vastupidine tulemus ja põhjustada kannatusi “tagasilöögi peavalu”.

Võite võtta meetmeid, et vältida või vähendada kehahooldusega seotud peavalude esinemist. Kõige olulisem samm, mida võite võtta, on teie kehahoia parandamine. Tee teadlik pingutus, et seista, istuda ja valetada korralikult. Kasulik on ka jõutreening, mis on suunatud selja lihased ja tugest allapoole. Selle asemel, et pidevalt võtta valuvaigisteid peavalu valu vähendamiseks, proovige alternatiivseid ravimeetodeid nagu massaaž, lõõgastusravi, nõelravi või kiropraktika ravi.

Ennetamine / lahendus