Parim treeningmasin üle 60-aastastele meestele

Üle 60-aastastele meestele on vaja rohkem kui ühte tüüpi harjutust, et nad jääksid tervislikuks ja füüsiliselt sobivaks. Sellepärast on teil rohkem kui üks harjutusmasina tüüp, mis on teile kõige paremini kasutatav. Haiguste tõrje ja ennetamise keskuste kohaselt suurendavad harjutused eakate täiskasvanute tugevust, kooskõlastamist, tasakaalu ja liikuvust.

Treppide ronimismasinad on treenimisseadmed, mis võivad asendada treeningu, mida pakub jooksulint või välitingimustes. Iowa ülikooli eksperdid väidavad, et treppõidud pakuvad sama kasulikku treeningut, kui töötab. Treppimine on ka harjutus, millel on põlved, pahkluud ja puusaliigesed. Kuna treppide ronimine on väiksem mõju, on üle 60-aastastel meestel liigeste pinget ja vigastusi.

Teise võimalusena saavad üle 60-aastased inimesed teha turvalist aeroobset harjutust. Paigalseisuline jalgratas on potentsiaalselt kasulikum kui jalgrattasõit väljas, kuna on vähenenud languse oht ja ebakindla või tõenäoliselt ohtliku maastiku puudumine. Lühemad jalgrattad on saadaval ka üle 60-aastastele meestele, kes soovivad minna põlvili ja tagasi minna.

Tugevuskoolitus on oluline osa teie treeningprogrammist, kui olete üle 60-aastane mees. Kui vananedes, väheneb keha lihasmass, aeglustub teie ainevahetus. Selle vähendamise vältimiseks soovitab CDC, et kõik üle 60-aastased mehed võtaksid lisaks 150-minutilisele aeroobsele aktiivsusele nädalas tugevuskoolitust. Parimate masinate tugevusõppused 60-aastastele meestele on õhukompressandid või hüdraulilised masinad. Enamik massmasinaid kasutavad raskekujulisi osi ja võivad teie liigestele liiga pingelised olla. Need masinad on liigestega sujuvamad ja lõtvamad.

Enne mõne treeningu läbiviimist peaks üle 60-aastane mees kõigepealt konsulteerima arstiga, kes võib pärast isikliku terviseajaloo ülevaatamist teile öelda, millised harjutused on ohutud. Enne igat tüüpi tugevuskoolituse katset konsulteerige tervisetöötajaga, kes aitab teil õiget vormi õppida ja vältida harjutusi, mis takistavad teie edusamme.

Treppõitja

Jalgrattasõit

Air Machine

Kaalutlused