Ülevaade lumelaudade vaatamisest

Ettevõte Vision toodab enne 1980. aastate alguses lumelaudadega liiklemist rula. Visioni lumelauad sai populaarseks 90ndatel aastatel, kuid on kaotanud koha uuematele lumelaudadele. Visioni lumelaudadel on puidust südamik ja servad on täielikult terasest pakendatud, mis muudab puhtamaks keeramiseks. Nad on mõeldud enamasti algajatele silmas pidades ja seetõttu sobivad kõige paremini hoolitsetud rabadel lumelauaga. Vision lumelaua sõitjad nagu need plaadid, sest nad on kerge ja neil on suurem paindlikkus kui keskmine lumelaua. Nad on ka odavad ning neil on puhtad, lihtsad värvid ja graafilised kujundused.

Tavalised lõksud

Kuna Visioni lumelauad ei ole nii populaarne kui kunagi varem, võib neid jaekauplustes leida mõnikord keeruline. Ja kuna need on mõeldud algajatele, ei ole nad eriti vastupidavad. Need ei ole mõeldud trikkideks või raskeks, karmeks mäe ratsutamiseks. Vision lauad on tehtud väga paindlikuks, mis on tavaliselt hea müügiüksus, kuid mõnikord võivad plaadid olla liiga paindlikud ja seetõttu liiga suured hüpped. Samuti märgitakse, et need plaadid on väga aeglased. Plaadi baas kriimib kergesti ja pakitud terasest servad võivad roosteta. Samuti, kuna ettevõtte veebisaiti ei ole, võib Visioni pardal abi, näpunäidete või tarvikute saamine olla keeruline.

Kust osta

Parim koht Visioni lumelaua ostmiseks on suurte lumelauainimüügiettevõtete, näiteks online-lumelaua poed, mis müüvad paljud kaubamärke. Neid võib ka lumelaudades või talispordialadel spetsialiseerunud spordikaupade kauplustes.

Kulud

Kuna Visioni lumelauad ei ole professionaalsed lauad, on need mõeldud peamiselt algajatele ja ei ole vastupidavad, on nad teiste lumelaudadega võrreldes odavamad. Nad maksavad tavaliselt 30-30 dollarit kuni 50 dollarini.