Pilates reformer vs kogu jõusaal

Kogu jõusaal on San Diego põhinev ettevõte, mis toodab mitmesugustes seadmetes kasutatavaid uuenduslikke spordiseadmeid, sealhulgas füsioteraapia kliinikud, jõusaalid, kodud, haiglad ja ülikoolid. Ettevõtte eesmärk on luua seadmed, mis suurendavad kehamassi harjutusi ja tagavad tõhusama treeningu. Pilatese reformer on Joseph Pilatesi loodud masin ning seda kasutatakse ka paljudes tervislikus seisundis, nagu näiteks füsioteraapia kliinikud, jõusaalid ja kodud. Reformeraatori eesmärk on hõlbustada kehamassi harjutusi peatamispõhise disaini abil, et tagada tõhusam treening. Mõlemal masinal on oma spetsiaalselt neile mõeldud harjutused.

Nende kahe seadmestiku võrdluse alustamiseks vaadake hinnakujundust. The Total Gym töötab kõikjal alates 1300 dollarilt kuni 4900 dollarini avaldamise ajal. Väljaandmishetkel võib Pilatese reformikandja olla umbes 400 kuni 6000 dollarini. Te saate Pilatesi reformijaid jaemüüjatelt, nagu Peak Pilates, AeroPilates ja Balanced Body.

Teine kaalukus on masina suurus. Kuna see investeering võtab teie kodus ruumi, on hea vaadata, kui palju ruumi olete valmis seadmete ohverdamiseks. Total Gym võtab kõikjal 12 kuni 28 ruutjalga] ja kaalub 80 kuni 218 naela. Suurem Total Gyms kokku üles. Pilatese reformer võib ulatuda 10,5 kuni 16,5 ruutjalga ulatuses ja võib kaaluda 58 kuni 107 naela. Paljud reformijad ka kokku panna.

Mõlemad masinad pakuvad sarnaseid treeninguid, mis põhinevad kehamassi harjutustel. Kasutades selliseid harjutusi nagu push-ups, crunches ja pikes nende masinate, peatamise element suurendab tõhusust. The Total Gym müüb paljusid DVD-sid, milles on välja toodud seadmete eriomased harjutused, mida saate täisvõimlemisel teha. Pilatesi reformeril on ka palju seadmetega seotud harjutusi, mida saate leida veebist või mitmesuguste DVD-de vahendusel. Sõltuvalt sellest, kus te oma reformerit ostate, võib see tulla mõne DVD-ga. Mõlemad masinad keskenduvad täis kehas treeningule, sealhulgas jalgadele, kätele ja südamikule. Pilatese reformija keskendub siiski tuumikindlusele, mis on peamine vahend jäsemete tugevuse saavutamiseks.

Mõlemad masinad on tõhusad ja neil on sarnased eesmärgid. The Total Gym sobib suurepäraselt nii sobivuse tööriista kui ka füsioteraapia vahendina, kuna vedrustussüsteem tagab töökohtadele lihaste ohutuma keskkonna. See võtab osa luude ja liigeste pingest, tagades turvalisema treeningu. Pilatese uuendaja tegutseb samal ideel. Nagu paljud harjutused on tehtud lamades, see võimaldab teil töötada oma lihaseid väga vähe stressi liigeste ja luude ja annab sulle võimaluse töötada joondamine, paindlikkust ja jõudu.

Hinnakujundus

Suurus

Harjutused

Efektiivsus ja eesmärk