Kõndides hõivatud lihased

Jalutuskäik on üks lihtsamaid südame harjutusi, mida saate teha, ja see on harjutus, mis kaasneb tervise ja tervisega seotud eelistega. Lisaks sellele, et aidata teil säilitada terve südame-veresoonkonna ja hingamisteede süsteemi, hoiab kõndimine mitmeid olulisi lihasrühmi, peamised lihased, mida te kasutate iga päev. American College of Sports Medicine soovitab vähemalt 150 minutit mõõduka intensiivsusega treeningut igal nädalal. Teie igapäevaste igapäevaste jalgade lihaste kaasamine aitab kaasa iganädalase harjutuse eesmärgi saavutamisele, mis vähendab ka teie haigete ja tõugude tekkevõimalusi.

Vajutamine välja

Kui liigute edasi, liigute oma reied ja puusad tagasi. See liikumine haarab teie tagumikult silmaeelseid lihaseid ja teie hambaartikleid, mis paiknevad teie reide taga, mitmete peamistest lihastest. Nende lihaste hulka kuuluvad teie semitendinosus, semimembranosus ja biceps femoris. See kõndimine edasi-edasi liikumiseks hõlmab ka üht teist väikest lihast, mis paikneb teie sisemise rea ülaosas, mis on teie adductor magnus.

Jalutuskäik

Teine kõndimisega seotud liikumine on jalgade edasi liikumine. See tegevus hõlmab kõiki reie suurimaid lihaseid, sealhulgas neljakordseid. Need lihased asuvad teie reie ees, ja see on ka siis, kui teie sartorius on seotud veel ühe suurema lihasega. See on teie kehas pikim lihas ja see ulatub teie reie ülaosast välja, kumerus reie sees, lõpeb põlve siseosa poole. Koht, kus teie puusad ja reied täidavad, saavad ka treeningut, ja siia kuuluvad lihased hõlmavad teie iliopsoasid, tensor fasciae latae, pectineus ja adductor longus ja brevis.

Sinu stride leidmine

Kuna teie jalad löövad põrandale, tavaliselt kandja-varba liikumisega, mõlemad vasted suhelda oma pahkluudega, võimaldades iga jalga tõmmata edasi edasi. See jalutuskäik hõlmab teie sääreluu, soleus’e, plantaris’e ja sääreluu ja eesmise lihaste vahelt. Siin aktiveeritakse ka teie paindlik hallutsuspensioon, tagurpidi ja paindumatud pikisuunalised lihased, õhukesed lihased, mis aitavad teil oma varba keerata. Teie jalgade ja pahkluude liigutamisel on ka teie pikendusjõu pikendus ja hallutsi pikkus lihased, mis ulatuvad teie põlve ette esiküljel.

Tugev selja ja küljed

Jalutuskäik viib teid küljelt küljele nihutades, kui liigute oma kehakaalu ühest jalgast teise, ja see tegevus hõlmab teie puusi, absi, talje ja lihaseid, mis toetavad teie selga ja üldist selgroogu. Kasutatavad spetsiifilised lihased on teie külgede kaldsed lihased, mis käsitlevad teie kämblussuuna keeristamist ja paindumist. Kasutatakse ka quadratus lumborum ja multifidus lihaseid, mis teevad sama tööd, toetades oma alaselja. Teie abs on ka kaasatud, nagu ka suur rühma lihaseid istudes kummalgi pool oma selgroo nimega erector spinae.