Loomulikud viisid suguülekande suurendamiseks

Suguülekanne, mida nimetatakse ka “libiido”, algab puberteedi alguse ümber. Erinevatel põhjustel võib suguülekanne väheneda. Nende hulka kuuluvad vananemine, stress, haigused, ravimite kasutamine ja ravimite kõrvaltoimed. Sõltumata sellest, kas te olete mees või naine, on teie suguülekande võimendamiseks loomuliku lähenemise abil võimalusi.

Hankige mõni treening. Harjutus on keha jaoks palju kasu. See aitab teil kaalust alla võtta, oma lihastoonust parandada, testosterooni vabastamist edendada, oma meeleolu tõsta ja parandada oma eneseväljendust. Lisaks aitab treenimine suurendada teie suguelundite ringlust.

Tee mõned lõõgastus harjutused. Kui teie seksuaheli puudumine on tingitud stressist, siis võta seda mõne rahustava toimega, et seda vähendada. Mõned näited hõlmavad joogat, Tai-chi, Pilatesit, meditatiivset hingamist ja looduse nautimist.

Proovige mõnda ravimtaimi. Seal on mitmeid taimseid preparaate, mida saab kasutada seksuaalvahekorra suurendamiseks, impotentsuse raviks ja seksuaalse põnevuse tekitamiseks. Mõned neist on yohimbe, ginkgo biloba, dong quai, Siberi ženšenn ja maka.

Ole oma seksuaalkäitumisega eksperimentaalne. Igavus võib sageli põhjustada suguülekande kadu. Proovige mõnda uut asju, näiteks seksida kaugetes kohtades või kasutades mõnda mänguasjat. See võib tekitada huvi ja anda sulle huvi, mis võis olla puudu.

Suurendage oma libiido mõne toidu puhul. Mõnikord ei pruugi suguülekande suurendamiseks vajada kaugemale külmikut või kapi. Mõned toidud, mis võivad teie suguelu suurendada, on austrid, banaanid, viigimarjad, küüslauk, avokaadod, mandlid, šokolaad ja seller. Need toidud vabastavad seksuaalseid hormoone, nad aitavad impotentsusega ja parandavad ka vastupidavust.

Viska ära sigaretid. Suitsetamine on juba teada oma kahjulikust mõjust kopsudele, kuid see võib vähendada teie soojuhi ka. Kui te suitsetate, tühjeneb hapnik, mis on vajalik vereringes. See vereringe puudumine mõjutab kõiki keha piirkondi, sealhulgas suguorganeid.