Minivarrete puudused

Kui teil on väike lasteaed või peate võrevoodi sisestama toas vanema lapsega, on väike võrevoodi atraktiivne valik. Vanavanemad ostavad tihti mini lastetoasikuid, et pakkuda oma lapsele lapselapstele ohutut kohta magada. Kuid selline võrevoodi on mõned puudused kaaluda enne kui ostate selle.

Kiire väljamakse

Peamised puudused mini võrevoodi on see, et laps outgrows seda palju kiiremini kui tavaline võrevoodi. Mini võrevoodi madrats tavaliselt mõõdab umbes 38 tolli pikk ja 25 tolli lai, mis on peaaegu 20 tolli lühemad kui 59 tolli tavaline võrevoodi. Seega, kui laps kasvab tavalise võrevoodi umbes 3-aastaseks saamiseni, võib ta enne oma teise sünnipäeva kasvada.

Mittestandardne suurus

Standardsel võrevoodil on madratsi ja raamiga spetsiifilised suuruse juhised, mis võimaldavad otsida just seda, mida te otsite. Seevastu mini-võrevoodi abil saavad tootjad teha veidi erineva suurusega hirvlasi ja viidata neile kõigile kui mini lastevanematele. See muudab selle, mida otsite, raskem leida, sest peate prinditava teksti lugema, et leida raami suurus ja madratsi suurus.

Raskused voodipesu leidmiseks

Voodilinad voodilinad peavad sobima ideaalselt, tagamaks, et see ei põhjusta magavat lapsele lämbumisohtu. Kui kõikidel beebipoodidel on tavaliste lemmikloomade jaoks mõeldud voodipesu, on mini voodipesu voodilinad raskem leida. Saate seda osta veebis, kui teie väikseim võrevoodi on kõige tavalisem suurus, aga kui teil on tavatu mini võrevoodi, võib teil olla tootja tellimusel spetsiaalne tellimus. See piirab mustrite ja värvide võimalusi ning võib olla lisakulud.

Vähem madratsivõimalusi

Mini-cribs on tavaliselt madratsiga, mis sobib võrevoodi juurde, kuid on vähe võimalusi, kui soovite osta mõnda muud madratsi. Selle põhjuseks on asjaolu, et mitte nii palju ettevõtteid ei tooda mini võrevankreid ja need, mis ei pruugi neid raami jaoks õiget suurust teha. Harrastuse ohutusstandardid nõuavad, et madratsi ja raami vahel ei oleks rohkem kui 1/2 tolli, kui see on võrevoodi keskosas või mitte rohkem kui 1 tolli, kui see on teisele küljele surutud. Seetõttu peate ostma madratsi täpselt oma mini riideid õigeks suuruseks.