Parim rinnavähkide lihaste töövõimalusega varustus

Rontlihased, mida sagedamini nimetatakse pecs, on lihased, mis asuvad rinnas. Oma märkimisväärse suuruse tõttu peetakse neid peamiseks lihasrühmaks. Pekide välja töötamiseks peate teostama harjutusi, mis muudavad teie õlavarre kohal asuva suure luu luu liikumiseks oma keha keskosani. Parimate harjutuste tegemine parimate jõusaalide varustuse tüüpide abil aitab teil tõhusamalt toimida rinnanäärme lihaseid, kuna need põhjustavad lihaskiude värbamise kõrgeima taseme.

Barbell Bench Press

Liigutage tasapind püsti koos oma jalgade vastu maapinna ja õla laiusega lahku. Asetage oma käed õlavarre laiali, nii et peopesad asuvad teie alumises korpuses silmalaugude kohale kinnitatud rihma jaoks.

Kalluta kummipalli pink Press

Pingutage rihmaratt rackist välja ja asetage see otse rinda ülespoole. See on alguspunkt.

Kaabellevid

Hingake nina läbi ja laske aeglaselt kaal alla, kuni see kergelt puudutab su rindu.

Suu kaudu välja hingata ja pikendada oma käsi kaalu tagasi algasendisse. Korrake täiusliku vormi abil soovitud arvu kordustega. Kui olete algaja, tehke 10 kuni 12 kordust.

Pöörake kallakuandurit oma jalgadega maha maapinnale, laiendage õla laiust.

Hoolikalt tõstke kaks rätikut otse rinnakorvide kohal, laiendage oma käed ja peopesad asuvad alumisel korpusel. See on teie lähtepositsioon.

Inhaleeri läbi nina ja langetage aeglaselt kaal, kuni see on otse rindkere kohal.

Suu kaudu välja hingata ja pikendada oma käsi kaalu tagasi algasendisse. Korrake täiusliku vormi abil soovitud arvu kordustega. Kui olete algaja, tehke 10 kuni 12 kordust.

Asetage juhtmepaela õlgade kõrgus.

Hoidke käepidet igas käes peopesaga keha poole ja pöörake selga masinasse. Aseta üks jalg umbes 1 suu teise ette. Hoidke oma jalgu õrna laiusega. See on teie lähtepositsioon.

Suu kaudu välja hingake sisse ja tõmmake aeg-ajalt mõlemad käepidemed rinda välja, andke C-kujuliseks. Hoidke oma küünarnukid veidi painutatud.

Inhaleeri läbi nina ja laske käepidemed aeglaselt tagasi algasendisse. Korrake täiusliku vormi abil soovitud arvu kordustega. Kui olete algaja, tehke 10 kuni 12 kordust.