Parimad juuksed sirgendavad šampoonid

Kui otsite šampooni sirgendamiseks välja lokkis või laineline juuksed, otsige šampooni sisaldavad silikoonid ja polümeerid. Silikoonid ja polümeerid, nagu näiteks dimetikoon või tsüklometikoon, muudavad juuksed libe ja läikivaks ning töötavad, et tõmmata kõri või laine otse. Otsige ka niisutavat konditsioneerit, mis niisutab juukseid ja kaalub juukseid alla, vältides frizzingu ja kõverdumist.

Tavalised lõksud

Iga loputatav toode, näiteks šampoon, ei saa juuksed täielikult sirgendada. Sirvendav šampoon suurendab siiski juuste sirgjoont ja muudab juuste hõlpsamaks sirgendamiseks, puhudes või kasutades sirget.

Kust osta

Sirgutavaid šampe võib osta igast apteekist, supermarketist, salongist või ilusalongist. Sirgutavaid šampe võib osta kodus ostukanalitesse ja internetis. Target, Sally Beauty Supply ja Folica.com on kõik mainekas allikad, et osta juuksehooldustooted sirgendamiseks.

Kulud

Juuste sirgendavad šampoonid sõltuvad sellest, kas need on apteekide brändid või salong brändid. Alates 2010. aastast on apteegi brändi sirgendavad šampoonid hinnaga vahemikus $ 8 kuni $ 14. Salong ja disainerite kaubamärgid on kallimad, ulatudes 15 dollarilt 30 dollarini. Lihtsalt seetõttu, et šampoon on kallim, ei tähenda tingimata, et see on parim valik.

Ostukorvi võrdlus

Regulaarsed puhastus šampoonid on saadaval ka sama hinna vahemikus nagu sirgendavad või pehmendavad šampoonid, kuid ei taga sirgendava šampooni sujuvalt ja sirgendavat toimet.

Aksessuaarid

Niisutav või pehmendav konditsioneer tuleb kasutada koos sirgendava šampooniga. Konditsioneerid on saadaval kõikjal, kus saab osta šampooni, maksumus on vahemikus $ 8 kuni $ 30.

Proovige erinevaid juuste šampoone, et leida kõige sobivam juuste tüüp.

Insideri nõuanded