Proform 675 e jooksulint probleeme

ProForm 675 E jooksulint oli valmistatud 2008. aastal ja on endiselt kättesaadav Internetis ja mõnedes jaemüügikauplustes. See on kokkupandav jooksulint, mis on mõeldud elamute kasutamiseks. Üldiselt said 675 E positiivsed arvustused. Kuid mõnedel kasutajatel on probleeme masina kvaliteedi ja usaldusväärsusega.

Omadused

ProForm 675 E on 2,0-hobujõulise mootoriga, mis toetab kiirusvahemikku 0-10 mph. Võite reguleerida võimsuse kallakut vahemikus 0 kuni 10 protsenti. Impulssandurid paiknevad juhtraual, nii et saate oma treeningu ajal oma südame löögisagedust kontrollida. Valitud on 10 eelhäälestatud treeningut ja konsool näitab aegunud aega, distantsi, kiirust ja ligikaudu põletatud kaloreid.

Disain

675 E konsooli ja juhtseadiseid peetakse lihtsaks ja lihtsaks kasutamiseks. Kuid masin tuleb pärast ostmist monteerida ja tarbijad kaebavad, et seadistamine on keeruline ja aeganõudev. ProForm 675 E käsiraamatus märgitakse, et komplektis on vaja kahte isikut. Mõned kasutajate tootearenduse saidil Buzzillions.com väljendasid pettumust, sest kogunemisprotsess kestis neli tundi. Need kasutajad ei märka, kas neil oli abi või nad seadistasid üksi.

Kvaliteet

Kaks tavalist kaebust ProForm 675 E kohta on, et see on vilets ja mürarikas. Buzzillions’is on mitu kasutajat, kes on loetlenud “õhukese disainiga” 675 E-ga. See jooksulint kaalub ainult 157 naela, kuid ProForm loeb maksimaalse kasutajakaalu 300 naela. Kursorist võib tunduda ebastabiilne, kui ületab seda 50-100 naela. Võibolla tänu 675 E ebaühtlusele on masina ülekaalukad müra ja rämpsuunad.

Usaldusväärsus

Jooksurattad pakuvad teie trenni intensiivsuse muutmiseks kahte võimalust: kiirus ja kallutus. Kui üks kahest komponendist muutub ebausaldusväärseks, mõjutab see järsult treeningu kvaliteeti. 675 E jooksulint sisaldav ühine tehniline probleem on kallak. Mõned GearBuyer.com kasutaja arvustused märgivad, et kallak ei tööta enam kunagi või lõpetas töötamise esimeste kuude jooksul.

Kasutajatugi

Kui kasutajal on probleeme ProForm 675 E-ga, leitakse sageli, et ProFormi pakutav klienditeenindus on puudulik. Mõned GearBuyeri aruande tarbijad ootavad ootamist 30 kuni 90 minutit. Teised väidavad, et isegi siis, kui nad rääkisid klienditeenindusega, ei olnud pakutavad lahendused kasulikud või soovitavad.