Toitainet puudutav informatsioon punase sametkooki jaoks

Mõnele punasele sametkookile võib pisut olla mõistatus, kuna see rikkaliku šokolaadimaitselise kooki punane toon, mis võib ulatuda heledast pimedusest. Punane toiduvärv annab sellele kookile selle värvuse tänapäeva, kuid see oli algselt valmistatud peet ja kakao. Kook traditsiooniliselt saab oma šokolaadi maitse alates kurat toidukordi. Toidukauplused, pagaritöökojad ja eriotstarbelised kauplused müüvad tihti punast velvetest kooki, kuid saate seda teha ka oma köögis.

4-untsi punast sametkooki toorjuustu pealekandmiseks on 400 kuni 453 kalorit. Arvestades, et tervislik toit koosneb üldjuhul 300-600 kalorist, toob Diet Channel meelde, et see paneb punase sametkooki enamikule inimestele kättesaamatuks kui magustoiduks, kui te ei leia, et tarbiksite palju väiksemat osa.

Punane velvet kook on üsna kõrge rasvasisaldusega, mis sisaldab 18-23 grammi portsjoni kohta, kuni 4 grammi küllastunud rasva ja 1 grammi transrasvu, mis mõlemad võivad teie tervisele kahjustada. Iga toit sisaldab ka 73 milligrammi toidu kolesterooli, ligikaudu 25 protsenti 300 milligrammi päevasest piirnormist.

Üks punane sametkook on 4 untsi topsi umbes 54 grammi süsivesikuid. Põhineb 2000 kalorsusega toidus, soovitab MedlinePlus teil saada 40 kuni 60 protsenti oma päevasest süsivesiku kalorist. Sa saad ka 4-5 grammi valku punase velvetest kooki sama suurusjärgus. Teie sööki peaks iga päev sisaldama 50-65 grammi valku.

Üks punase sametkooki portsjon annab teile 8 protsenti igapäevasest soovitatavast raua tarbimisest, mineraalidest, mida peate tagama oma keha õige hapnikuga varustamise. Punase velvet kooki serveerimine annab teile 3 protsenti A-vitamiini ja kaltsiumi, mida vajate iga päev.

Suhkru ja naatriumi sisaldus punases velvetkookis on paljudel inimestel kättesaamatu. See sisaldab 330 kuni 333 milligrammi naatriumi portsjoni kohta, umbes 20 protsenti 1500 milligrammi piirist, mida soovitab American Heart Association. Teie söögiplaan peaks sisaldama vähem kui 25,2 kuni 37,8 grammi suhkrut, kuid ühe 4-untsi punase sametkooki serveerimine sisaldab 40 kuni 42 grammi.

Kaloreid

Rasv ja kolesterool

Süsivesikud ja valk

Vitamiinid ja mineraalid

Terviseprobleemid